Msze Święte w kościele parafialnym w niedziele i uroczystości obowiązkowe:

Msze Święte w dni powszednie (również w soboty):

* w maju i październiku godz. 18.00
* w Adwencie godz. 17.00
* od 2 listopada do Wielkanocy:                                                                                      – poniedziałek, środa, piątek, sobota godz. 17.00
– wtorek, czwartek godz. 7.00 (w Adwencie i czwartek przed I piątkiem miesiąca o 17.00)
* Od Wielkanocy do końca września (oprócz maja):
– poniedziałek, środa, piątek, sobota godz. 18.00
– wtorek, czwartek godz. 7.00 (czwartek przed I piątkiem o 18.00)

Nabożeństwo nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę pół godziny przed Mszą Świętą (Różaniec oraz modlitwa rzymska wraz z prośbami i podziękowaniami).

W każdą niedzielę o 15.30 (oprócz lipca i sierpnia) adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy lub nabożeństwo okolicznościowe przypadające na dany okres liturgiczny.

W każdą I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej w duchu fatimskim: Msza Święta, Różaniec z rozważaniem tajemnicy oraz indywidualne błogosławieństwo kapłańskie olejem św. Szarbela.

Msze Święte w kaplicy Św. Rodziny w Komarniku. W miarę możliwości odprawiane są 2 Msze Święte w miesiącu, w soboty o godz. 16.00 rycie niedzielnym. W Niedzielę Świętej Rodziny po Bożym Narodzeniu o godz. 12.00. Oprócz tego daty i godziny Mszy Świętych w kaplicy podawane są na bieżąco.