OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ  18 KWIETNIA 2021

1. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc, ofiary i dobre słowa.

2. Dziś Niedziela Biblijna. Zachęcamy do sięgnięcia po lekturę Pisma Świętego.

3. Trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową do sanktuariów Warmii i Mazur w terminie 5 – 10 lipca br. Więcej informacji w internecie, gablocie oraz kancelarii. Również trwają zapisy na weekendowy wyjazd do ośrodka rekolekcyjnego w Zembrzycach (Totus Tuus) w dniach 11 – 13 czerwca br. Informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii.

4. W piątek 23 kwietnia uroczystość Św. Wojciecha, patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę 24 kwietnia Msza Święta w Komarniku o godz. 16.00.

6. Dziś po każdej Mszy Świętej przed kościołem można wesprzeć diecezjalne radio Anioł Beskidów.

7. Niedziela 25 kwietnia obchodzona będzie w Kościele jako Niedziela Dobrego Pasterza. Modlić się będziemy o powołania do służby Bożej w Kościele. W dekanacie żywieckim i naszej parafii gościć będziemy alumnów seminarium duchownego w Krakowie. Spotkanie dla służby liturgicznej, kandydatów do bierzmowania i młodzieży odbędzie się w niedzielę (25 kwietnia) po Mszy Świętej o 16.00. Zapraszamy serdecznie.

8. Komunia Święta udzielana jest w każdą niedzielę od godz. 11.30 do 12.00 dla osób będących w stanie łaski uświęcającej i nie uczestniczących we Mszy Świętej z powodu dyspensy. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.