OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ 12 WRZEŚNIA 2021

1. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc i ofiary w minionym tygodniu. Dziś po Mszy Św. o 10.30 krótkie spotkanie dla rodziców dzieci klasy III naszej szkoły. Od dziś Kościół w Polsce będzie się cieszył nowymi błogosławionymi – Kard Stefanem Wyszyńskim i Matką Różą Czacką.

2. W poniedziałek 13 września kolejne czuwanie fatimskie w Rychwałdzie. Szczegóły na plakacie i w internecie.

3. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Księża Salezjanie zapraszają na odpust do kaplicy Św. Krzyża w Świnnej, gdzie o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Po Mszy Świętej około 16.45 rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej do sanktuarium w Przyłękowie. Od sanktuarium procesja uda się na górę Kiczora pod jubileuszowy krzyż. Zapraszamy.

4. Wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej na pielgrzymkę rodzin w sobotę 18 września o godz. 7.15. z parkingu przed kościołem.

5. W poniedziałek 6 września o 17.00 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.

6. Ogłoszenie Rychwałd – Rok Górali w Powiecie Żywieckim. Szczegóły na plakacie.

7. W niedzielę 19 września po Mszy Świętej o 10.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

8. Na prośbę biskupa diecezjalnego można dziś wesprzeć materialnie uchodźców z Afganistanu, składając ofiarę przed kościołem.

9. W środę 15 września po Mszy Świętej rozpoczynamy spotkania biblijne. Kontynuacja Ewangelii Św. Marka.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.