OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ 13 CZERWCA 2021

1. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc i ofiary. Dziś o 18.00 kolejne nabożeństwo fatimskie w Rychwałdzie. Szczegóły na plakacie oraz internecie.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej pierwsza próba liturgiczna dla dzieci pierwszokomunijnych.

3. W sobotę spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin o godz. 10.00.

4. W sobotę 19 czerwca na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po Mszy Świętej kolejna próba liturgiczna.

5. W tym tygodniu Msze Święte będą o godz. 18.00 z wyjątkiem wtorku i czwartku. We wtorek i czwartek Msza Św. o godz. 7.00. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą po Mszach Świętych z wyjątkiem środy. W środę nowenna do Matki Bożej o godz. 17.30.

6. W sobotę 19 czerwca w Komarniku Msza Święta o godz. 16.00 w rycie niedzielnym.

7. W niedzielę 20 czerwca o godz. 12.00 w naszej wspólnocie odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej. Bardzo prosimy, aby na godz. 12.00 przyszły rodziny dzieci pierwszokomunijnych. Pozostałych parafian zapraszamy na Msze Święte zgodnie z rozkładem niedzielnym.

8. Niech nowy tydzień przyniesie wszystkim pokój i błogosławieństwo.