Więcej na: https://www.facebook.com/parafiambnpswinna

OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ 30 STYCZNIA 2022

1. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc.

2. W środę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 8.00 i 17.00. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. Na godz. 17.00 zapraszamy szczególnie rodziców i dzieci z klasy III SP. Na Mszy Świętej dzieci otrzymają modlitewniki. O 16.30 nowenna do Matki Bożej NP. Składka z 2 lutego przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed nabożeństwem, w piątek okazja do spowiedzi od godz. 15.45 do Mszy Świętej wieczornej. Odwiedziny chorych z sakramentami w piątek od 7.30. Spotkanie dla Rycerstwa w piątek po Mszy Świętej.

4. W czwartek z okazji wspomnienia św. Błażeja męczennika błogosławieństwo świecami św. Błażeja.

5. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej.

6. W niedzielę 6 lutego przywitamy w naszej parafii nowego administratora ks. Piotra Homla.

7. Wszystkim jubilatom, solenizantom i gościom życzymy pokoju i błogosławieństwa Bożego.